Novinky

Dámský krejčí – Činoherní klub  16.4 od 19:30damsky-krejci-m-bocanova-001

img_7757

Programy představení:

https://bocanovamahulena.wordpress.com/programy-divadel/

Světáci -Divadlo Háta

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam? Mahulena hraje -Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského.Mahulena v roli Zuzany

0fb9cc5d63_75098517_o2

902-800

Hvězdné manýry – Divadlo Háta

Hvězdné manýry jsou tak povedená, rychlá a bláznivá fraška, že by se za ni nemusel stydět ani mistr tohoto žánru Feydeau.Odehrává se ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček. Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který ale od začátku selhává. Vydrží ale jeho nervy až do konce? Bude to těžké, protože obě hvězdy mají své manýry a nekompromisně vyžadují to nejlepší apartmá. Nešťastnou náhodou tedy skončí každá v jedné z jeho ložnic a strašlivý výbuch je jen otázkou času.

Mahulena hraje všemi Američany milovaná zpěvačka.

Vztahy na úrovni – Divadlo Háta
Vztahy na úrovni je velmi svižná moderní komedie ze zákulisí vysoké politiky,
která nevynechává ani milostný život mužů sedících na vlivných křeslech
v Evropské obchodní komisi.Mahulena v roli – Luise Muller

Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Mahulena v roli-Joanna Markhamová
I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná…
Přesně takové „převýšení poptávky nad kapacitou“ nastane v bláznivé komedii známých anglických dramatiků.Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joanou původně plánovali strávit večer mimo domov. Byt proto hodlá k jednomu ze svých četných mimomanželských záletů využít Philipův obchodní společník Henry Lodge… Netuší ale, že za stejným cílem k Markhamovým směřuje jeho žena a Joanina kamarádka Linda, která se rozhodla nevěru Henrymu oplatit. Tatáž ložnice má také posloužit k milostným hrátkám mladému bytovému architektovi Spenlowovi, který v současné době sídlo Markhamových zvelebuje… Velkolepému zmatku však nasadí korunu populární autorka knížek pro děti, která se v bytě objeví nečekaně a chce svěřit vydání svého díla právě nakladatelství, které patří Henrymu a Philipovi. Pro jejich skomírající podnik by to znamenalo záchranu.

Fotoreportáž z pražského křtu literárně – umělecké novinky Sylvy Lauerové: cool KOMIKSOVÉHO ROMÁNU TICHOŠLAP.
Hustokrutá spisovatelka své sexy kmotry překvapila originálními dary. A jak sami uvidíte, Mahulena Bočanová, Irena Pavlásková a neskrývané emoce Romana Vojtka dávají jasně najevo, že atmosféra křtu byla úžasná!
Užijte si ji s námi prostřednictvím fotografií a těšíme se na viděnou na některém z autorských čtení.

15094346_1169549009799149_8249632319272140473_n